1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sümer Ezgü Hamamönü’nde
Sümer Ezgü Hamamönü’nde

Sümer Ezgü Hamamönü’nde

Altındağ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarından sonra hayata dönen ve tüm Türkiye’nin dikkatini çeken Hamamönü ve Hamamarkası bölgesi, filmlere ve kliplere mekan olmaya dev...

A+A-

Altındağ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarından sonra hayata dönen ve tüm Türkiye’nin dikkatini çeken Hamamönü ve Hamamarkası bölgesi, filmlere ve kliplere mekan olmaya devam ediyor. Bu zamana kadar pek çok klip, dizi, fotoğraf ve televizyon programı çekimi için kullanılan bölge, Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Sümer Ezgü’nün klibine de ev sahipliği yaptı.

HAKİKİ ANGARA HAVALARI

Sümer Ezgü’nün bir yıla sığdırdığı üçüncü albümü “Hakiki Angara Havaları”nın ilk klibi, “Hüdayda” isimli türküye Hamamönü’nde çekildi. Erkan Nas’ın yönetmenliğinde çekilen klipte Sümer Ezgü’ye Ankara’nın Seymenler’i eşlik etti. Yaklaşık 12 saatte tamamlanan klip çekimi, vatandaşların da katılımıyla gerçekleşti. Ezgü “Ankara türküsünün klibi Ankara’da çekilir. Biz de Seymenlerimizle Ankara’ya yakışır bir klip çektik” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT