1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Tataristan Cumhurbaşkanı Manisa’ya Geliyor
Tataristan Cumhurbaşkanı Manisa’ya Geliyor

Tataristan Cumhurbaşkanı Manisa’ya Geliyor

Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnikhanov’un önümüzdeki günlerde Türkiye ve Manisa’ya yapacağı ziyaret öncesi Tataristan Cumhuriyeti Yetkili Temsilcisi Aidar Gaşigullin Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’...

A+A-

Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnikhanov’un önümüzdeki günlerde Türkiye ve Manisa’ya yapacağı ziyaret öncesi Tataristan Cumhuriyeti Yetkili Temsilcisi Aidar Gaşigullin Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.

Rusya Federasyonuna bağlı Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnikhanov’un önümüzdeki günlerde Türkiye ve bu arada Manisa’ya yapacağı ziyaretin ön çalışmaları için Manisa’da bulunduklarını, bu çerçevede Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret ettiklerini ifade eden Tataristan Cumhuriyeti Yetkili Temsilcisi Aidar Gaşigullin, Türkiye-Tataristan ticari ilişkileri ve yatırımları konusunda Vali Erdoğan Bektaş’a bilgiler sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erdoğan Bektaş da teşekkürlerini ileterek yapacağı çalışmalarda Tataristan Cumhuriyeti Yetkili Temsilcisi Aidar Gaşigullin’e başarılar diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT