1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tefecinin Ev Ve İş Yerinden Çıkanlar Polisi Şaşırttı
Tefecinin Ev Ve İş Yerinden Çıkanlar Polisi Şaşırttı

Tefecinin Ev Ve İş Yerinden Çıkanlar Polisi Şaşırttı

Diyarbakır’da tefecilere yönelik operasyonel çalışmalar yürüten polis ekipleri, Bağlar ve Kayapınar ilçesinde tefecilik yapan bir kişinin evinde ve iş yerinde yaptıkları aramada, 7 adet silah, çek, pa...

A+A-

Diyarbakır’da tefecilere yönelik operasyonel çalışmalar yürüten polis ekipleri, Bağlar ve Kayapınar ilçesinde tefecilik yapan bir kişinin evinde ve iş yerinde yaptıkları aramada, 7 adet silah, çek, para ve çok sayıda fişek ele geçirdi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, A.Ü. isimli şahsın Kayapınar ve Bağlar merkez ilçelerinde bulunan ikamet ve iş yerinde yapılan aramada 7 adet 9 mm çapında silah, silaha ait 3 adet şarjör ve 12 adeti yabancı menşei toplamda 74 adet fişek, 1 milyon 832 bin 240 TL tutarında çek, bono ve çek fotokopisi, 10 sayfa not kağıdı, 1 adet tapu fotokopisi ve belgeler ele geçirildiği belirtildi. Açıklamada, “Şahıs hakkında ’Tefecilik, 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkındaki Kanuna Muhalefet Suçundan’ şüpheli sıfatıyla yasal işlem başlatılmıştır” denildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT