1. HABERLER

  2. SANAT

  3. Tiyatrocular ihtiyaç sahipleri için sahneye çıkıyor
Tiyatrocular ihtiyaç sahipleri için sahneye çıkıyor

Tiyatrocular ihtiyaç sahipleri için sahneye çıkıyor

Çığırsızlar Tiyatrosu, 30 Mayıs’ta Şükran Güngör Yıldız Kenter Tiyatro Salonu’nda sahneye çıkmaya hazırlanıyor. “Her şey ayrı yazılır, herkesse birlikte” adlı tiyatro oyunun tüm gelirleri ihtiyaç sahibi ailelere bağışlanacak.

A+A-

Aydın’da son dönemde isminden sıkça söz ettiren Çığırsızlar Tiyatrosu, yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak. Tiyatro eğitmeni Kuntay Cengizoğlu’nun kaleme aldığı “Her şey ayrı yazılır, herkesse birlikte”  oyunu 30 Mayıs’ta Şükran Güngör Yıldız Kenter Tiyatro Salonu’nda sahne alıyor.  Çığırsızlar Tiyatrosu, buradan elde edilecek geliri ihtiyaç sahibi ailelere bağışlayacak. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kuntay Cengizoğlu, duyarlı vatandaşları sergileyecekleri oyuna davet etti. 

“TÜM ŞEHRİMİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ” 

Oyunda bir çocuğun gözünden savaşı, insan ilişkilerini ve hayallerini anlatacaklarını belirten Cengzioğlu, “Bu oyunun farklılığı gelirinin ihtiyaç sahibi ailelere bağışlanacak olması. Ailelerinin rencide olmaması için ise bağışlar el altından ve elden olacak. Oyunumuzda aşkı, bir çocuğun gözünden savaşı, insan ilişkilerini ve hayalleri işleyeceğiz. Oyunumuz komedi/dram türündedir. ve müzik ve danslı bölümler de seyirci beğenisine sunulacaktır. Tüm şehrimizin desteğini ve katılımını bekliyoruz. Biletlerimize Sıla kitap evlerinden ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bağışlarınız ise sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşarak gönderebilirsiniz” dedi.

18685656_1680048232042312_1074710769_n.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT