1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Tüfenkci: “AK Parti, Milletin Kurduğu Partidir”
Tüfenkci: “AK Parti, Milletin Kurduğu Partidir”

Tüfenkci: “AK Parti, Milletin Kurduğu Partidir”

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti’nin bizzat milletin kurduğu parti olduğunu ifade ederek, her zaman milletle yol yürüdüklerini, bundan sonra da milletle yol yürümeye devam...

A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti’nin bizzat milletin kurduğu parti olduğunu ifade ederek, her zaman milletle yol yürüdüklerini, bundan sonra da milletle yol yürümeye devam edeceklerini söyledi.

Genel seçim çalışmalarını sürdüren Tüfenkci, Akçadağ ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Akçadağ ilçesinde Tüfenkci, 6’da 6 için destek istedi. Tüfenkci, AK Parti’nin geride kalan 13 yılda önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, "Malatya’dan Darende’ye giderken bir virajı düzeltemeyenler, SSK kuyruklarını bitiremeyenler, ’SSK-Devlet Hastanesi birleşecek’ denildiğinde, ’3 ay sonra iflas eder, bu ülke batar’ diyenler, bugün yapılanları gıptayla seyrediyorlar. Ama içlerinden de ’Allah razı olsun, en azından desteğimizle bu sürsün’ demekte bazılarını işine gelmiyor. Onlar, ’AK Parti kaybetsin, kim kazanırsa kazansın’ diyorlar. Biz, memlekete sevdalısı insanlarız. Buradakiler şahıslarından çok önce memleketlerini düşünürler. Onun için buradaki arkadaşlarımız şahsi çıkarlarını ve egolarını bir kenara bırakmışlar, memleket için kim faydalı olabilir, kim daha fazla hizmet getirebilir, kim bugüne kadar neler yaptı bundan sonrada neler yapabilir bunun hesabını yaparlar" dedi.

“Hem davamıza hem de memleketimize Allah’ın izniyle sahip çıkacağız” ifadesini kullanan Tüfenkci, şunları söyledi:

“Hiçbir zaman büyük fotoğrafı gözden kaçırmamalıyız. O büyük fotoğraf, memleketin nereden nereye geldiğidir. AK Parti, bu milletin bizzat kendisidir. Bu parti, milletin kurduğu partidir. Bu milletin her ferdinin duasıyla, gerçekten emeğiyle kurulan ve 13 yıldır sizden almış olduğu vekaleti asla ve asla kötüye kullanmayan bir partidir. Vesayetçi düzenlere karşı, milletin boynuna binmek isteyenlere karşı, Allah’a hamdolsun dimdik ayakta durduk. Bir partinin genetiği ve bakışı şundan bellidir: Sosyal olaylar karşısında o parti nasıl duruyor, nasıl tepki veriyor? Ona bakmanız lazım. İşte bugün HDP, milletin diniyle, diyanetiyle oynamaya başladı. Niye? Adamların genlerinde bu var. Tehditle, şantajla oy almaya alışmışlar. CHP, her seçimde ’ben değiştim’ diyor. Afişlerine çarşaflı kadını koyuyor ama bir olay olduğunda bir bakıyorsunuz, Peygambere hakaret edenlerin yanında yer alıyor.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT