1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Türkiye Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bucak’a Onur Ödülü
Türkiye Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bucak’a Onur Ödülü

Türkiye Gençlik Ve Spor Konfederasyonu’ndan CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bucak’a Onur Ödülü

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi tarafından CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak’a Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi belediye başkanlığı yaptığı dönemlerde gençliğe ve spora...

A+A-

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi tarafından CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak’a Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi belediye başkanlığı yaptığı dönemlerde gençliğe ve spora yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ve onur ödülü verileceği açıklandı.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Murat Uygur yaptığı açıklamada, "Ali Murat Bucak, Şanlıurfa Siverek ilçesi belediye başkanlığı yapmış olduğu dönemlerde başta Şanlıurfa ve Güneydoğu gençliğine ve spora büyük hizmetler yapmıştır. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Yönetim Kurulu kararıyla Ali Murat Bucak’a gençliğe ve spora yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükran, teşekkür ve onur ödülü verilecek. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Yönetim Kurulu olarak Ali Murat Bucak’ın milletvekilli adaylığını destekliyoruz" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT