1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Proje
Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Bartın Üniversitesi öğrencileri, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım” projesi kapmasında Gözpınar İlkokulu’na kitap bağışı yaptı.Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Ok...

A+A-

Bartın Üniversitesi öğrencileri, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım” projesi kapmasında Gözpınar İlkokulu’na kitap bağışı yaptı.

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Müdürlüğü Rekreasyon Bölümü 1. sınıf öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında hazırlamış oldukları, "Fazla Kitabını Getir Bir Köy Okuluna Kütüphane Kuralım" projesi kapsamında Bartın Merkez Gözpınar İlkokuluna, kitap bağışı yaparak öğrencileri sevindirdiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Alpaslan Şimşek, Bartın Üniversitesi’nin Bartın’da çeşitli etkinliklere imza atan, yükselen bir değer olduğunu belirtti. Araştırma Görevlisi Zeynep Erol ise: “Öğrencilerle birlikte çeşitli projeler yapmak için çalışıyoruz ve Bartın’da ki okullara destek olmak için her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

Projeye destek veren öğrenciler böyle bir çalışma içinde oldukları için mutlu olduklarını vurgulayarak küçük öğrencileri sevindirmenin gururunu yaşadıklarını belirttiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT