1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Üniversitede Ahmet Ömer Yıldız Anısına Mevlid Okundu
Üniversitede Ahmet Ömer Yıldız Anısına Mevlid Okundu

Üniversitede Ahmet Ömer Yıldız Anısına Mevlid Okundu

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde bugün hüzün dolu bir gün yaşandı.Üniversitenin Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü öğrencilerinden Ahmet Ömer Yıldız yanında bulunan bir arkadaşı ile birlikte yaklaşı...

A+A-

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde bugün hüzün dolu bir gün yaşandı.

Üniversitenin Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü öğrencilerinden Ahmet Ömer Yıldız yanında bulunan bir arkadaşı ile birlikte yaklaşık 1 ay önce Gaziantep-Kilis yolunda elim bir trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmişti. Bu acı haber Yıldız’ın ailesini, arkadaşlarını, sevenlerini ve yükseköğrenim gördüğü 7 Aralık Üniversitesi’ni yasa boğdu.

Dün 7 Aralık Üniversitesi’nin öğrenci konseyi Yıldız, için üniversitede mevlid düzenledi. Üniversite merkezi derslik mescidinde gerçekleştirilen mevlide Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmail Gül ve akademisyenlerin yanı sıra Yıldız’ın ailesi ve arkadaşları katıldı.

MYO Müdürü Prof. Dr. İsmail Gül, "Bu yıl üniversitemizde mezuniyet sevinci buruk bir şekilde yaşanacak. Ahmet Ömer bizim çok kıymetli öğrencilerimizden biriydi. Ne yazık ki onu kaybettik. Ancak o daima bizim kalbimizde yaşayacak" diyerek üzüntüsünü dile getirdi ve Yıldız’ın ailesine de tekrar başsağlığı diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT