1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Üniversitelilerden ‘Temiz Çevre Temiz Deniz’ Projesi
Üniversitelilerden ‘Temiz Çevre Temiz Deniz’ Projesi

Üniversitelilerden ‘Temiz Çevre Temiz Deniz’ Projesi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Kdz. Ereğli Meslek Yüksek Okulu (MYO) Deniz ve Liman işletmesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında ‘Temiz Çevre Tem...

A+A-

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Kdz. Ereğli Meslek Yüksek Okulu (MYO) Deniz ve Liman işletmesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında ‘Temiz Çevre Temiz Deniz’ slaganı ile hazırladıkları proje ile İzmirlioğlu İlkokulu’nun duvarlarına öğrencileri bilinçlendirmek için resimler çizdi.

BEÜ’ye bağlı Kdz. Ereğli MYO Deniz ve Liman İşletmesi bölümü öğrencileri tarafından Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında ‘Temiz Çevre Temiz Deniz’ adını verdikleri sosyal sorumluluk projesini Kepez İzmirlioğlu İlkokulu’nda gerçekleştirdi. Proje kapsamında resim öğretmeni Ayşegül Şenlitürk tarafından hazırlanan resimler MYO öğrencileri tarafından Kepez İlköğretim Okulu’nun duvarlarına çizilerek boyandı. Projede yer alan üniversite öğrencisi Hülya Özcan, Eda Kahraman, Özge Pala ve Aynur Sözer amaçlarının ilköğretim okulu öğrencilerini temiz çevre bilincini yerleştirmek olduğunu söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT