1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Üsküdar Belediyesi’nden Annelere Binlerce Çiçek
Üsküdar Belediyesi’nden Annelere Binlerce Çiçek

Üsküdar Belediyesi’nden Annelere Binlerce Çiçek

Üsküdar Belediyesi 10 Mayıs Anneler Günü dolasıyla ilçenin 3 farklı noktasında düzenlenen etkinliklerle anne ve anne adaylarına, saksılar içerisinde binlerce çiçek dağıtımı gerçekleştirdi.Üsküdar Bele...

A+A-

Üsküdar Belediyesi 10 Mayıs Anneler Günü dolasıyla ilçenin 3 farklı noktasında düzenlenen etkinliklerle anne ve anne adaylarına, saksılar içerisinde binlerce çiçek dağıtımı gerçekleştirdi.

Üsküdar Belediyesi, ’Anneler Günü’nde anneleri unutmadı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen sokağa çıkarak, binlerce gülü annelere ve anne adaylarına dağıttı. Üsküdar Meydan’daki programa katılan Başkan Türkmen önce sahildeki ‘8. Uluslararası Öğrenci Buluşması’ projesi kapsamında kurulan stantlardaki misafir öğrencileri ziyaret etti. Burada bir süre öğrencilerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Türkmen sonra beraberinde AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar Belediyesi Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte çiçeklerin dağıtımının yapılacağı iskeleye geçti. Buradaki AK Nokta’ya uğrayan Başkan Türkmen partililere başarılar diledi.

Çiçek dağıtımı sırasında vatandaşlara hitap eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, annelerin birer şevkat meleği olduğunu belirterek, “Elleri öpülesi annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Onları sadece bir gün değil her gün baş tacı edilmeli” diye konuştu.

Başkan Türkmen, cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna inanan bir medeniyetin mensupları olduğuna vurgu yapıp, “Onlar bizler için hayatlarını feda eden kutsal varlıklarımızdır. Onların kıymetini bilelim. Onları asla üzmeyelim. Annelerimize hürmette kusur edilmemesinin gerektiğini bilen onlara hizmet etmekte adeta yarışan bir neslin mensuplarıyız. Tüm annelerimizin hürmetle ellerinden öpüyorum. Unutmayalım ki annelerimiz olmasaydı dünya var olmazdı” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT