1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. “Vakıf Ve Sanat” Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı
“Vakıf Ve Sanat” Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

“Vakıf Ve Sanat” Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Vakıflar Haftası etkinlikleri çerçevesinde “Vakıf ve Sanat” konulu fotoğraflarla Kilis sergisi açıldı.Sergi açılışı Vali Süleyman Tapsız, Barosu Başkanı...

A+A-

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Vakıflar Haftası etkinlikleri çerçevesinde “Vakıf ve Sanat” konulu fotoğraflarla Kilis sergisi açıldı.

Sergi açılışı Vali Süleyman Tapsız, Barosu Başkanı Muammer Fazlıağaoğlu, Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven, Emniyet Müdürü Candemir Özdemir, tarafından yapıldı.

Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven yaptığı konuşmada, fotoğraflarla Kilis sergisinin, kültür ve turizm değerleri olan tarihi evlerin, camilerin ve eserlerin ön plana çıkarılması için örnek teşkil edecek bir çalışma olduğunu ifade etti.

Sergide toplam 50 eser yer aldı. Osmanlı Tarihi eserlerin eski halleri ile onarılmış hallerinin aynı karede yer aldığı eserler beğeni topladı.

Alaeddin Yavaşça Kültür Merkezi’da düzenlenen sergi açılışına Vali Süleyman Tapsız, Kilis Barosu Başkanı Muammer Fazlıağaoğlu, Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven, Emniyet Müdürü Candemir Özdemir, daire amir ve müdürleri ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT