1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Vali Altıparmak “Vakıflar Sahip Olduğumuz Kültürel Değerlerin Korunmasında Önemli Bir Yere Sahiptir”
Vali Altıparmak “Vakıflar Sahip Olduğumuz Kültürel Değerlerin Korunmasında Önemli Bir Yere Sahiptir”

Vali Altıparmak “Vakıflar Sahip Olduğumuz Kültürel Değerlerin Korunmasında Önemli Bir Yere Sahiptir”

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Vakıflar Haftası dolayısıyla Vakıflar Bölge Müdürlüğü kutlama heyetini kabul etti.Vali Yardımcısı Ersin Boylu’nun da hazır bulunduğu ziyarete, Vakıflar Bölge Müdürü Kenan Ung...

A+A-

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Vakıflar Haftası dolayısıyla Vakıflar Bölge Müdürlüğü kutlama heyetini kabul etti.

Vali Yardımcısı Ersin Boylu’nun da hazır bulunduğu ziyarete, Vakıflar Bölge Müdürü Kenan Ungan, ERVAK Başkanı Erdal Güzel,Mülhak Vakıf Başkanı Sadrettin Haşıloğlu ve Suat Hamutçu katıldı.

Ziyarette Vakıflar Bölge Müdürü Kenan Urgan hafta boyunca yapacakları etkinlikler hakkında Vali Altıparmak’a bilgi verdi. Vali Altıparmak’ta ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek,” Hayır, kurumları olan Vakıflar, toplumda sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu güçlendirmesinin yanında, Türk Vakıf geleneğinin yaşatılması, tarihimize ve geleneklerimize duyduğumuz sorumluluğun yerine getirilmesi bakımından da önem taşımaktadır.Hafta boyunca çeşitli etkinliklerin düzenleneceği Erzurum’da tüm vatandaşlarımızın “Vakıflar Haftası”nı kutluyor, Vakıfların yaşatılmasına katkı sağlayan hayırsever kişi ve kuruluşlara teşekkür ederek, en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT