1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Vali Büyük’e, “Vakıflar Haftası” Ziyareti
Vali Büyük’e, “Vakıflar Haftası” Ziyareti

Vali Büyük’e, “Vakıflar Haftası” Ziyareti

Vakıflar Bölge Müdürü Recep Kafes ve beraberindeki kutlama komitesi üyeleri, 5-11 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Vakıflar Haftası” dolayısıyla Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.Ziyaret s...

A+A-

Vakıflar Bölge Müdürü Recep Kafes ve beraberindeki kutlama komitesi üyeleri, 5-11 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Vakıflar Haftası” dolayısıyla Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Vali Büyük’e vakıf olarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Vakıflar Bölge Müdürü Recep Kafes, hafta boyunca yapılacak çeşitli etkinliklerle Vakıflar Haftası’nı geniş bir yelpazede kutlayacaklarını ifade etti.

Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Büyük ise konuşmasında, sosyal ve kültürel alanda çok önemli çalışmalara imza atan vakıfların, bünyelerinde köklü değerleri barındırdıklarını ve sosyal anlamda ülkenin geleceğine çok önemli katkılar sunduğuna dikkat çekti.

Vali Büyük, Vakıflar Bölge Müdürü Recep Kafes ve beraberindeki kutlama komitesi üyelerinin nezdinde tüm vakıf çalışanlarını kutladı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT