1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Vali Nayir’dan Anneler Günü Ziyaretleri
Vali Nayir’dan Anneler Günü Ziyaretleri

Vali Nayir’dan Anneler Günü Ziyaretleri

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, şehit annesini ziyaret ederek, "Anneler Günü" nü kutladı.Vali Nayir, eşi Münevver Nayir, Ailesi ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül ve eşi Ayşe Akgül ile b...

A+A-

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, şehit annesini ziyaret ederek, "Anneler Günü" nü kutladı.

Vali Nayir, eşi Münevver Nayir, Ailesi ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül ve eşi Ayşe Akgül ile birlikte, 1995 yılında şehit olan Ayhan Ünver’in kentte yaşayan annesi Safinaz ve babası İsmet Ünver’i evinde ziyaret ederek, şehit annelerinin sadece şehidin annesi olmadığını Türk milletinin annesi olduğunu söyledi. Ünver’in ailesiyle bir süre sohbet eden Vali Nayir, "Şehit yakınları hiç bir zaman yalnız değildir. Vatan uğruna canlarını veren şehitleri rahmetle, minnetle anıyoruz, geride kalan ailelerine devletimiz her zaman sahip çıkmıştır. Başta şehit anneleri olma üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

Buradan, doğuştan rahatsız olan Keskin ailesini de ziyaret eden Vali Nayir ve eşi Münevver Nayir, aileden Nurettin Efe Keskin’in rahatsızlığı hakkında bilgi aldı. Sürekli rahatsızlığı olan, özel bakım gerektiren çocuklara sahip olan ailelerin özellikle annelerin fedakarlığına ve sabrına dikkat çeken Vali Nayir, yapabilecekleri hususlarda yardıma hazır olduklarını dile getirdi. Münevver Nayir, ziyaret sırasında ailelere çiçek vererek, günlerini kutladı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT