1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Yaşar Coşkun 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladı
Yaşar Coşkun 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladı

Yaşar Coşkun 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP Yunusemre Parti teşkilatı ve MHP Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Gültekin Aşçı ile...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP Yunusemre Parti teşkilatı ve MHP Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Gültekin Aşçı ile birlikte sağlık çalışanlarının hemşireler gününü kutladı.

MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP Yunusemre Parti teşkilatı ve MHP Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Gültekin Aşçı ile birlikte 12-18 Mayıs Hemşireler haftası kapsamında Merkez Efendi Devlet Hastanesi ve Diş Hastanesi’nde çalışan sağlık çalışanlarının Hemşireler gününü kutladı.

Hemşireler ile tek tek tokalaşıp çiçek veren MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, “Sizler çok önemli bir hizmet yapıyorsunuz. İnsan sağlığı için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Çok kutsal bir göreviniz var. Biz de Hemşireler haftasında sizin gibi emekçi kardeşlerimiz ziyaret etmek istedik. Bu vesile ile Hemşireler gününüzü kutluyorum. Hepinizin emeğine sağlık” diyerek Hemşireler Gününü kutladı.

Hemşireler ile bol bol fotoğraf çekilen Yaşar Coşkun, hemşirelerin sorunlarını dinledikten sonra ziyaretine son verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT