1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun’dan Spora Destek
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun’dan Spora Destek

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun’dan Spora Destek

Yozgat 2’inci Amatör Küme Futbol Lig’inde heyecan devam ederken, lige sponsor olan Yeni Çeltek İşletmesi’nin Genel Müdürü Osman Coşkun da sahaya geldi, Bakıcılar Lökspor-Boğazlıyan Sağlıkspor takımlar...

A+A-

Yozgat 2’inci Amatör Küme Futbol Lig’inde heyecan devam ederken, lige sponsor olan Yeni Çeltek İşletmesi’nin Genel Müdürü Osman Coşkun da sahaya geldi, Bakıcılar Lökspor-Boğazlıyan Sağlıkspor takımlarının futbolcularının nezdinde tüm takımlara başarı diledi.

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun, Yozgat’ta her zaman spora destek olacaklarını belirerek, “Takımlarımızın başarısı Yozgat’ın ve bütün ülkenin başarısıdır. Biz bu sene de inşallah sponsor olup takımlarımıza destek olacağız. Biz özellikle gençlerin spor ile ilgilenmesini istiyoruz.Bu dönem sporun daha da önemli olduğunu düşünüyorum, sağlıklı ve başarılı bir spor diliyorum. Yozgat inşallah hak ettiği yerde olacaktır. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hakan Bektaş da desteklerinden dolayı Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun’a teşekkür ederek, “Genel müdürümüz Osman Coşkun, her zaman Yozgat’ta spora destek vermiş ve vermeye devam etmektedir, kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT