1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Zekai Kaya’dan Gündüz Seçim Ziyaretleri, Gece Bayrak Seferberliği
Zekai Kaya’dan Gündüz Seçim Ziyaretleri, Gece Bayrak Seferberliği

Zekai Kaya’dan Gündüz Seçim Ziyaretleri, Gece Bayrak Seferberliği

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayı Zekai Kaya, gündüz saatlerini seçim ziyaretlerine ayırdığı şehir merkezinde, gece boyunca da bayrak asma çalışmalarına katılıyor. Partil...

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayı Zekai Kaya, gündüz saatlerini seçim ziyaretlerine ayırdığı şehir merkezinde, gece boyunca da bayrak asma çalışmalarına katılıyor. Partililerle birlikte cadde-sokak demeden şehir merkezini Üç Hilal bayraklarıyla donatan Zekai Kaya, “Allah şahidimiz olsun; 7 Haziran seçimlerine kadar gece-gündüz nöbetteyiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin çeşitli kademelerinde görev yapan ve İl Başkanlığı döneminde sergilediği muhalif duruşuyla tanınan Zekai Kaya, seçim sürecinde bir anını bile boş geçirmiyor. Partisinin Erzurum Milletvekili olan Zekai Kaya, gündüz saatlerini ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine ayırırken, geceleri ise, partililerle birlikte bayrak seferberliğine katılıyor. Şehrin dört bir yanını MHP bayrak ve flamalarıyla süsleyen Zekai Kaya, “Dilimizde Besmele, kolumuzda Üç Hilal; Allah şahidimiz olsun ki, vereceğimiz son nefese kadar bu davaya hizmet için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT