1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Zırhlıoğlun’dan Esnaf Ve Köy Ziyareti
Zırhlıoğlun’dan Esnaf Ve Köy Ziyareti

Zırhlıoğlun’dan Esnaf Ve Köy Ziyareti

Seçim çalışmalarına devam eden MHP Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu, esnaf ve çiftçilerle buluştu.Seçim çalışmalarına hız kesemeden devam eden Zırhlıoğlu, vatandaşlara partisinin seçim beyann...

A+A-

Seçim çalışmalarına devam eden MHP Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu, esnaf ve çiftçilerle buluştu.

Seçim çalışmalarına hız kesemeden devam eden Zırhlıoğlu, vatandaşlara partisinin seçim beyannamesini anlattı. Önce Gazcılar Caddesi esnafını ziyaret eden Zırhlıoğlu’na esnaftan destek vardı. Zırhlıoğlu, “Gördük ki vatandaşlarımız yorulmuş. Vatandaşlar yapılan çalışmaların ciddi bir açmazlar yumağı haline geldiğini görüyor ve ifade ediyor. Bizlere karşı büyük bir teveccüh olduğunu hissediyorum. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde milletimiz bize sahip çıkar ve oylarıyla destekler. Bize de milletimize yapmayı düşündüğümüz hizmetleri yapma imkanı verirler” dedi.

Esnafın en çok dükkanlarını siftahsız kapatmaktan şikayet ettiğini anlatan Zırhlıoğlu, “Görüyoruz ki esnafımızın kar hadleri çok düşük. Dükkanlarını siftahsız kapatan esnaflarımız var” diye konuştu.

Esnaf ziyaretinin ardından Osmangazi ilçesine bağlı Avdancık ve Seç köylerini ziyaret edip çiftçilerin sıkıntıların dinleyen Zırhlıoğlu, "Köylülerin sıkıntısı büyük. Milliyetçi Hareket Partisi olarak açıkladığımız seçim beyannamesi, toplumun bütün kesimlerinin içinde bulunduğu meselelerinin çözümünü kapsıyor. Beyannamemizde köylü vatandaşlara yönelik çok önemli projelerimiz var. Vatandaşlarımız bize oy verip iktidara taşırsa çiftçilere yönelik yapacağımız projeleri hayata geçireceğiz. Tarım desteklenmesi için mazot, gübre, ilaç, tohum, yem ve fide gibi temel zirai girdilerden ÖTV ve KDV kaldırılacak. Mazot 1 lira 75 kuruş olacak. Çiftçimizin borç ve yüksek faiz sarmalında olduğunu biliyoruz. Yoksulluk tuzağından kurtarmak için finansal borçlar yeniden yapılandırılacak. Çiftçimizin birikmiş borçlarında önemli ölçüde azalma sağlanacak. Yeniden aktif üretime katılım sağlanmış olacak” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT