1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. ’Zirvedekiler 2015’te Büyük Heyecan
’Zirvedekiler 2015’te Büyük Heyecan

’Zirvedekiler 2015’te Büyük Heyecan

Mersin’de yayın yapan ’cukurovaexpres.com’ tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 4.’sü yapılacak olan ’Zirvedekiler Ödül Töreni’ için geri sayım başladı.16 Mayıs Cumartesi günü Sul...

A+A-

Mersin’de yayın yapan ’cukurovaexpres.com’ tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 4.’sü yapılacak olan ’Zirvedekiler Ödül Töreni’ için geri sayım başladı.

16 Mayıs Cumartesi günü Sultaşa Otel havuz başında gerçekleştirilecek olan ve Tertip Komitesi Başkanlığı’nı MTOSB Başkanı Sabri Tekli’nin yaptığı ’4. Zirvedekiler Ödül Töreni’ hakkında bilgi veren ’cukurovaexpres.com’ imtiyaz sahibi Burak Karataş, organizasyon için İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep ve İzmir’den isimlerin Mersin’e geleceğini söyledi. Karataş, "Türk sinemasının ünlü isimleri, iş dünyasının önemli isimleri ödül törenimiz için Mersin’e geliyorlar. Yaklaşık 700 kişinin katılımı ile gerçekleştireceğimiz ödül törenimiz ile Mersin iş dünyasında belli başarılara imza atmış 12 isim ödüllendirilecek. Yılın işadamı, yılın yatırımı, yılın istihdamı, yılın ihracat birincisi gibi belli kategorilerde yaklaşık 130 kişi içerisinden seçilen 12 önemli isim zirvedekiler podyumuna çıkacak. Artık organizasyon ile ilgili tüm hazırlıklar tamam" dedi.

Zirvedekiler 2015 Ödül Töreni’nin sunuculuğunu ünlü komedyen Okan Karacan yapacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT