1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Ziya Altunyaldız Altınekin’de Vatandaşlarla Buluştu
Ziya Altunyaldız Altınekin’de Vatandaşlarla Buluştu

Ziya Altunyaldız Altınekin’de Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, Altınekin ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız’a ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Bak, A...

A+A-

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, Altınekin ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız’a ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Bak, Altınekin Belediye Başkanı Muharrem Dere, AK Parti Altınekin İlçe Başkanı Mustafa Hançerli ve partililer eşlik etti. İlk olarak, AK Parti Altınekin İlçe Başkanlığı’nda toplanan heyet istişarede bulundu. İstişarenin ardından heyet ilçe merkezi, Yenice ile Oğuzeli mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek genel seçimler için destek istedi.

“İNŞALLAH 7 HAZİRAN YENİ BİR YÜRÜYÜŞÜN HABERCİSİ OLACAK”

Çalışmalar esnasında açıklama yapan Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, “Tüm teşkilatlarımızın gücüyle, coşkusuyla Altınekinli vatandaşlarımızla buluştuk. Onları partimize, Başbakanımıza desteğe davet ettik. Vatandaşlarımız da büyük bir coşkuyla bize katılıyorlar, bizim yanımızdalar, bizlere destek veriyorlar. AK Parti’nin ak yürüyüşüne her zaman olduğu gibi coşkuyla katıldılar. İnşallah 7 Haziran’ın, ülkemiz için yeni bir yürüyüşün, yeni bir sevdanın ve yeni bir ak hareketin habercisi olduğunu bu günden görüyoruz. Yolumuz hayırlı ve açık olsun inşallah” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT