1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Zonguldak Adh’de, Kalıcı Kalp Pili Ameliyatı Gerçekleştirildi
Zonguldak Adh’de, Kalıcı Kalp Pili Ameliyatı Gerçekleştirildi

Zonguldak Adh’de, Kalıcı Kalp Pili Ameliyatı Gerçekleştirildi

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi tarafından 49 yaşındaki hastaya kalıcı kalp pili operasyonu gerçekleştirildi.Kalp yetmezliği ve ritim bozukluğu sebebiyle Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne başvu...

A+A-

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi tarafından 49 yaşındaki hastaya kalıcı kalp pili operasyonu gerçekleştirildi.

Kalp yetmezliği ve ritim bozukluğu sebebiyle Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne başvuran 49 yaşındaki H.A.’ya; yapılan tetkiklerin ardından kalıcı kalp pili operasyonu yapılmasına karar verildi. ADH Kardiyoloji uzmanları Dr. Alay Ekşi ve Dr. Mustafa Özan Çakır ile Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Ercan Servet tarafından başarıyla gerçekleştirilen operasyonun ardından hasta H.A., eski sağlığına kavuştu.

Hastane yöneticisi Opr. Dr. Hasan Tosun ise uygulamayla ilgili olarak, “Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi olarak güzel haberlerle de gündeme gelmek istiyoruz. Şehrin yükünü çeken en büyük hizmet hastanesiyiz. A sınıfı ameliyatların ve işlemlerin hastanemizde yapılması bizi umutlandırır, onurlandırır. Bu hastanede ilk defa kardiyoloji doktorları tarafından bir hastamıza kalp pili takıldı. Bu işi yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Zonguldak’a hizmet için elimizden gelen her şeyi yapmak durumundayız. Derdimiz budur. Bu konuda Kamu Hastaneleri Genel Sekreterimiz Mustafa Özkan Gün, Tıbbi Hizmetler Başkanımız Hakan Güzel ve biz yönetim olarak ekip olarak uyumlu çalışıyoruz. İnşallah bunun sonuçları Zonguldak halkından bize pozitif olarak yansır. Arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Tosun, operasyonu başarıyla gerçekleştiren doktorlara takdir ve teşekkür belgelerini takdim etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT