1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Antalyasporlu Bisikletçilerden Şampiyonluk Turu
Antalyasporlu Bisikletçilerden Şampiyonluk Turu

Antalyasporlu Bisikletçilerden Şampiyonluk Turu

Antalyaspor taraftarlarından oluşan “Antalyasporlu Bisikletçiler Grubu” şampiyonluk turu attı. Bisikletleriyle şehir merkezinde tur taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nda meşale yakan, taraftarlara vatan...

A+A-

Antalyaspor taraftarlarından oluşan “Antalyasporlu Bisikletçiler Grubu” şampiyonluk turu attı. Bisikletleriyle şehir merkezinde tur taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nda meşale yakan, taraftarlara vatandaşlar da alkışlarıyla eşlik etti.

Antalyaspor’un Süper Lige yükselme şehirde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Antalyaspor taraftarlarından oluşan “Antalyasporlu Bisikletçiler Grubu” bisikletleriyle şampiyonluk turu attı. Konyaaltı Caddesi’nde Varyant’ta buluşan taraftarlar, Konyaaltı Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na kadar Antalyaspor marşları ve şarkılarıyla bisiklet sürdü.

Cumhuriyet Meydanı’nda meşale yakan taraftarlar, şampiyonluğu kutlarken, vatandaşlar da alkışlarla taraftarın coşkusunu ortak oldu. Antalyasporlu Bisikletçiler Işıklar Caddesi ve Kaleiçi’nde pedal çevirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT