1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Atık Pil Toplama Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Atık Pil Toplama Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Atık Pil Toplama Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Karaman Belediyesi ve TAP işbirliği ile düzenlenen ödüllü atık pil toplama yarışması sona erdi.Yarışma sonucunda dereceye giren okullara AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ile Belediye Başkanı...

A+A-

Karaman Belediyesi ve TAP işbirliği ile düzenlenen ödüllü atık pil toplama yarışması sona erdi.

Yarışma sonucunda dereceye giren okullara AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ile Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan tarafından ödülleri verildi. TAP tarafından birinci olan Piri Reis İlkokulu’na masa tenisi seti, ikinci olan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’ne ve üçüncü olan Abdurrahim Karakoç İlkokulu’na satranç setleri, dereceye giren tüm okullara ise Başkan Çalışkan tarafından badminton setleri hediye edildi.

Kampanyanın, özellikler çocukların çevreye olan duyarlılıklarının artırılmasında ve yetişkinlere de bu konuda önemli mesajları vermesi nedeni ile son derece yerinde bir çalışma olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, "Temiz bir toplum için temiz bir çevre şartlarına sahip olmak gerekir. Öğrencilerimize böylesine örnek bir faaliyetin içinde bulunmalarından dolayı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT