Başkan Arslan’dan Aydın Milletvekili Erim’e 2. OSB teşekkürü

Başkan Arslan’dan Aydın Milletvekili Erim’e 2. OSB teşekkürü

Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, yaptığı açıklamayla Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’ın ilçeye 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması için ön çalışmaların başladığı müjdesini doğruladı.

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in 2.OSB bölgesiyle ilgili ön çalışma ve çalışma yapılan bazı bölgeleri açıklaması Nazilli’de heyecan yarattı.

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, 2.OSB’ye ilişkin yeni bir açıklama yaptı. Mevcut Nazilli OSB’nin yıllar süren mücadeleyle gerçekleştiğini hatırlatan Başkan Arslan, açıklamasını teyit eden Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’e de bu konudaki çalışmalarından dolayı bölge adına teşekkür etti. 

Başkan Arslan, “Milletvekilimiz Bekir Kuvvet Erim ile bugün bir kez daha görüştüm. 2. OSB için çalışma yapılan bazı bölgeleri de açıkladığını ve çalışmaları  doğruladığını vurgulayan milletvekilimiz yaptığım görüşmede bu konunun bölge için önemine bir kez daha vurgu yaptı.

Bizler de aylardır bu konuyla ilgili lobi, temas ve her türlü desteklerimizi sürdürüyoruz. Bölgemizi bu yolda uzun ve zorlu bir süreç bekliyor. Sahadaki seçim çalışmalarımız esnasında, bu konuda da gelen yoğun talepler nedeniyle bu müjdeyi bir kez daha paylaşıyorum. Nazilli Ticaret Odası olarak her konuda olduğu gibi bu konuda da dinamikleri harekete geçirme görevini yerine getiriyoruz. Bu konularda bize de lobi, temas, ön çalışma, fizibilite gibi süreçler konusunda tecrübesi olmadığı, konuya hakim olunmadığı için hani bitmedi denilerek muhalefet edilmesini de tecrübemiz gereği tebessümle karşılamak düşüyor.

Ancak bölgenin geleceğini, istihdamı, gençleri, sanayiyi, ekonomiyi hayati derecede ilgilendiren bu konunun çarpıtılmaya çalışılarak, bir seçim uğruna, 2. OSB’nin lobi çalışmalarının ve iradenin baltalanmaya çalışılması beni üzüyor.

Bölgemizin çok ihtiyaç duyduğu gerek 2. OSB’de gerekse de bölge ticaretine katkı sağlayacak her türlü hedefte her daim sonuna kadar mücadele edeceğimi herkesin bilmesini isterim. Şahsi günlük faydalar için memleketin geleceğine dokunulmasını da herkesin takdirine bırakıyorum” dedi. (Havadis Haber)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler