Başkan Kutlu : “Gülmekten başka bir şey yapamıyoruz”

Başkan Kutlu : “Gülmekten başka bir şey yapamıyoruz”

CHP Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Semra Ulusan yaptığı yazılı basın açıklamasıyla hükümeti ve AK Parti'yi eleştirdi. AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu, Ulusan'a cevap olarak “ Gülmekten başka bir şey yapamıyoruz.” dedi.

NAZLI ALTINAYAR-AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu, hükümeti ve AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak’ı eleştiren CHP Gençlik Kolları Başkanı Semra Ulusan’a tepki gösterdi. 

“UMUYORUZ Kİ BU CEVABIMIZIN ARDINDAN SEMRA BAŞKAN İLÇEYİ BİRAZ GEZER”

CHP’li Ulusan’ın açıklamasını anlamsız bulduğu ifade eden Başkan Kutlu, “Umuyoruz ki bu cevabımızın ardından Semra başkan yaşadığı ilçeyi biraz gezer ve tanır. Zira yapılan hizmetleri görmemek için bu ilçede hiç yaşamamış olmak gereklidir diye düşünüyoruz ve bu komik açıklamaya gülmekten başka bir şey yapamıyoruz. Nazilli Gençlik Kolları olarak bizler Nazilli’mize iktidarımız tarafından kazandırılan hizmetleri tek tek Semra başkana gezdirebileceğimizin sözünü veriyoruz. Hem bu sayede yaşadığı ilçeden haberinin olmasını da sağlayabiliriz diye ümit ediyoruz. Fakat lütfen sizler de yaptığınız hizmetleri bize gezdirin. Zaten kısa bir gezi olacağı için zamanımızı da çok almış olmayacaksınız Semra başkan” dedi.

“GÜLÜP GEÇİYORUZ”

Ulusan’a, Türk halkının 42 yıl önce CHP’ye teveccüh gösterdiğini ve bir daha iktidarın kıyısından bile geçmesine müsaade etmediğini söyleyen Kutlu, “Sizi en son iktidara getiren rahmetli Bülent Ecevit'in de partinize yönelik eleştirilerini okumanızda fayda var diye ümit ediyorum. 42 yıldır iktidara gelememiş ve hiçbir zaman gelemeyecek olan bir partinin yöneticilerinin "biz beceremedik" deyip kenara çekilmesini beklemek onurlu ve erdemli bir davranış olurdu. Fakat bizler görüyoruz ki CHP yönetimi bu insani değerlerden habersiz şekilde ortada dolaşıyor ve bu milletin gönlünde kendisine yer etmiş Ak Partimizi beceriksizlikle itham ediyor. Bizler gerçekten buna şaşırmıyoruz sayın başkan ve hatta gülüp geçiyoruz. Buradan hareketle bu milletin vicdanında kendisine yer bulamamış bir siyasi partinin temsilcisi olduğunuzu hatırlatarak başlamak istiyorum” şeklinde konuştu.

“GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE ATLATIYORUZ”

Koronavirüsün, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösterdiğini ifade eden Kutlu açıklamasına şu ifadelerle devam etti;

“Hükümet olarak önce insanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla hareket edip bu bulaş sürecini de şükürler olsun ki güçlü şekilde atlatıyoruz. Cumhurbaşkanımız önderliğinde bulaş süreciyle bağlantılı ekonomik dalgalanmaları da aşmaya başladık ve aşıyoruz. Bu milletin gönlüne girememiş ve muhtemelen girmesi mümkün görünmeyen CHP'nin bu krizi fırsat olarak görmesini anlayabiliyoruz. Fakat milletimiz bu süreci Recep Tayyip Erdoğan dışında hiçbir liderin bu denli başarılı yönetemeyeceğini hamdolsun ki çok iyi biliyor. Bizler milletimizle 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizi paylaşmış ve milletimizin inancını kazanmış bir siyasi hareketiz. Milletimiz belirlediğimiz Güçlü Türkiye vizyonumuzu benimsedi ve sahip çıkmaya devam ediyor. Milletimiz size 10 Tane koyun verildiğinde güdemeyeceğinizin de farkında. Bizler milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu millete inanmayan ve güvenmeyenleri de iyi tanıyoruz. Evet milletimiz bizim Coğrafi İşaret Belgemizi tescilledi. Bizlerin coğrafi işareti Dünya'nın kalbi olarak gördüğümüz Anadolu ve Urumçi'den Üsküp'e kadar kalbi Türkiye aşkıyla yanıp tutuşan gönüller. Üzülerek söylüyoruz ki sizlerin Coğrafi İşareti ise Brüksel, Washington ve New York arasında gidip geliyor. Bu millet dar gününde kendini hançerleyenleri unutmadığı gibi sizleri de unutmayacak sayın başkan.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler