CHP Nazilli'de Çerçioğlu ve Tetik'ten gövde gösterisi

CHP Nazilli'de Çerçioğlu ve Tetik'ten gövde gösterisi

CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, Yıldıztepe Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Çerçioğlu’nun elini havaya kaldırdığı Tetik, konuşmasında “Özlem Çerçioğlu hepimiz için büyük bir şanstır.

Aydın’da Özlem Başkanı, Nazilli’de Ertuğrul Tetik’i desteklerseniz, Nazilli’ye su gibi hizmet akar” ifadelerini kullandı.

CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de seçim çalışmalarına katıldı.

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-04-1.jpeg

Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen programda büyük ilgi gören Çerçioğlu, CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik’e destek verdi. 

Programda CHP Nazilli İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Karaburun, STK temsilcileri, oda ve dernek başkanları, meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, muhtarlar ve vatandaşlar yer aldı.

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-02.jpeg

Eşit ve adil hizmet sözü

Meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılanan Çerçioğlu ve Tetik adeta gövde gösterisinde bulundu. CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik’in evini havaya kaldıran Başkan Çerçioğlu, vatandaşlardan destek istedi. Tetik ile birlikte Nazilli’ye eşit ve adil hizmet sunacaklarının sözünü veren Çerçioğlu, “Nazilli için daha yapacak çok işimiz var. Ertuğrul Tetik’i başkan seçerseniz, her zaman olduğu gibi size eşit ve adil hizmet sözü veriyoruz” dedi. 

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-01.jpeg

“Özlem Çerçioğlu bizim için şans”

Konuşmasına Çerçioğlu’na teşekkür ederek başlayan Tetik, “Ülkelerin ve şehirlerin tarihinde yaptığı hizmetlerden dolayı bazı insanlar vardır ki unutulmaz. O kadar şanslıyız ki; işte o unutulmaz insanlardan biri şu an yanımızda. Topuklu Efemiz, Özlem Çerçioğlu. Gittiğim her yerde duyduğum bir söz var. Ertuğrul bey çok şanslısınız, çünkü siz Özlem Çerçioğlu ile çalışacaksınız diyorlar. Hakikaten dostlarım çok şanslıyım. Çünkü Özlem hanımla çalışacağım. Aydın’da Özlem Çerçioğlu’na, Nazilli’de Ertuğrul Tetik’e destek olduğunuzda hizmetlerin nasıl geldiğini, nasıl buraya su gibi hizmet aktığını göreceksiniz. Sizlere Nazilli’de 30 yıl doktorluk yaparak hizmet ettim. Şimdi de tekrar hizmet için belediye başkan adayı oldum. Hizmet aşkıyla doluyum. Hep beraber çok güzel işler başaracağız.

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-01-1.jpeg

“Nazilli’ye 908 milyon lira yatırım yaptık”

Nazilli’ye yapılan hizmetleri anlatan Başkan Çerçioğlu, “Biz Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak Nazilli’ye çok hizmet ettik. Hiç kimseyi eleştirmek istemiyorum. Herkes gücü oranında belediye başkanı olduğu kente hizmet eder. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum. Eksikler var Nazilli’mizde. İşte biz o eksikleri çok değerli başkanım Ertuğrul Tetik ile tamamlayacağız. Bu, 31 Mart’ta sizlerin vereceği destekle olacak. Biz, fen işleri olarak 393 km yol çalışması yaptık. ASKİ olarak 334 km hat çalışması, 297 km içme suyu, 87 km altyapı kanalizasyon yağmur suyu, 11 içme suyu sondaj kuyusu, 10 içme suyu paket arıtma ve atık su arıtma tesisi yaptık. Güncel fiyatla bu söylediğim hizmetlerin değeri 908 milyon lira yapıyor. Bu yatırımı, merkezi hükümet Nazilli’ye yapmamıştır. Biz büyükşehir belediyesi olarak yaptık. Nazilli İstasyon Meydanı’na yer altı otoparkı, Nazilli çocuk geliştirme merkezi, taziye evi, Nazilli Otizm Spor Salonu’nu hayata geçirdik.” 

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-05.jpeg

“İşimiz gücümüz Nazilli”

Hizmet anlamında ayrım yapmadan eşit ve adil şekilde çalıştıklarını aktaran Çerçioğlu, “Nazilli için daha yapacağımız çok işimiz var. Biz bütün bu işleri Nazilli Belediye Başkan Adayımız Ertuğrul Tetik ile yapacağız. İnsana insan olduğu için değer verdik. Hiç ayrım yapmadık. Sayın başkanın elini kaldırarak size bir kere daha söz veriyorum. Sayın başkanım seçildiği takdirde herkese eşit ve adil davranacak, adil hizmetler getirecek. 31 Mart için desteğinizi istemeye geldik. Oylarınızı istemeye geldik. Ben bu zamana kadar hiçbirinizin başını öne eğdirmedim. Bundan sonra da eğdirmeyeceğiz. Doktorumuzla birlikte, sizlerin desteği ile çalışacağız. Nazilli’mizde her mahallemizin kalkınması için, geleceğimiz, çocuklarımız, torunlarımız ve kadınlarımız için hizmet bizde arkadaşlar. İşimiz gücümüz Nazilli” ifadelerini kullandı.
Programın sonunda Çerçioğlu ve Tetik kendilerine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

whatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-04.jpegwhatsapp-image-2024-02-28-at-10-52-03.jpeg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum