Düğün salonu işletmecileri ulusal bir yapıya kavuştu

Düğün salonu işletmecileri ulusal bir yapıya kavuştu

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri, federasyon çatısı altında birleşti. Federasyonun yapılan 1. Olağan Gelen Kurulu’nda Aydın Düğün Salonu İşletmecileri ve Organizasyoncuları Derneği Başkanı Betül Gökçe yönetim kuruluna seçildi.

GÜNAY PABUŞÇU-Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu’nun(TÜDİFED) 1. Olağan Gelen Kurul toplantısı Üsküdar Park Night davet salonunda gerçekleştirildi.

35 delegenin tamamının katıldığı Genel Kurul’da Adem Sönmez Federasyon Başkanlığı’na seçilirken, Kilis-Gaziantep Düğün Salonu ve Organizasyon İşletmeleri Dernek Başkanı Mehmet Aykanat, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Federasyon Başkan Yardımcılığı’na getirildi.

whatsapp-image-2021-11-22-at-15-53-08-2.jpeg

Sektör ulusal bir kimliğe kavuştu
Genel Kurul sonrası teşekkür konuşması yapan TÜDİFED Başkanı Adem Sönmez, federasyon çatısı altında birleşmekten mutluluk duyduklarını belirterek, ‘’Federasyonumuz düğün ve davet sektörüne hayırlı olsun. Pandemiden dolayı çok zor günler yaşadık. Sektörümüz ulusal bir yapıya kavuştu. Sektör gelecekte daha etkin ve belirleyici olacaktır. Hedefimiz 81 kentte sektörün örgütlenmesini sağlamaktır” dedi.

Yönetim kuruluna seçilen Aydın Düğün Salonu İşletmecileri ve Organizasyoncuları Derneği Başkanı Betül Gökçe, “Aydın bölge başkanı olarak TÜDİFED Yönetim Kurulu’na seçilmenin gururunu yaşıyorum” diye konuştu.

İşletmelerin girdi maliyetlerini düşürmek adına yeni projelere imza atan TÜDİFED, Pepsi, Golf ve Maun markalarıyla çözüm ortaklığı protokolü imzaladı.

whatsapp-image-2021-11-22-at-15-53-08-1.jpeg

AYDİOD'da fırsatları yakalayın

Aydın'daki tüm düğün salonu işletmecilerine AYDİOD'un çatısı altında toplanmaları çağrısında bulunan Gökçe, "Düğün davet salonlarının ürün tedarik konusunda Pepsi, Golf ve Maun firmaları ile TÜDİFED arasında çözüm ortaklığı anlaşması imzalandı. Ürün bazında iskonto oranları TÜDİFED üyelerine özel olarak uygulanacaktır. Yeni anlaşmamızdak iskonto oranları ile işletmelerin girdi maliyetleri daha uygun hale getirildi. Bu fırsatlarda yararlanmak isteyen herkesin AYDİOD ailemize katılmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2021-11-22-at-15-53-08.jpeg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler