MÜSİAD Aydın şubesi yönetim kurulu açıklandı

MÜSİAD Aydın şubesi yönetim kurulu açıklandı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Aydın şubesi yönetim kurulu açıklandı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Aydın şubesi yönetim kurulunu açıklandı. MÜSİAD Aydın'ın başkanlığını devralan Murat Kaplan, yeni yönetim kurulunu gerçekleşen toplantı ile tanıttı. Toplantıya, MÜSİAD Üye İlişkileri ve Teşkilat Birimi ve 2. Bölge Sorumlusu Şeref Cömert, MÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Aydın Sanayi Odası Başkanı Gökhan Maraş, Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, MÜSİAD Aydın Yönetim Kurulu ve MÜSİAD Aydın üyeleri katılım sağladı.

MÜSİAD Aydın Şube Başkanı Murat Kaplan toplantıda yaptığı açıklamada, ''MÜSİAD Aydın olarak, işadamları olarak inşallah bundan sonra güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Aydın'ımıza katkısı, faydası olacak her türlü çalışmaları, etkinlikleri gerçekleştireceğiz. MÜSİAD çok büyük bir sivil toplum örgütü. Siz değerli üyelerimiz ile birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Katıldığınız için teşekkür ederim.'' ifadelerini kullandı.

MÜSİAD Aydın şubesinin yönetim kurulu 

Dernek Yönetim Kurulu: Murat Kaplan, Şeref Binboğa, Mustafa Tokmaklı, Kadir Eroğlu, İsmail Okan Günaydın, Yasin Gülpolat, Murat Tamil, Mehmet Evren Karaköse, Mehmet Çevik, Faruk Kutlu olarak açıklandı.

Denetleme Kurulu üyeleri ise, Abdullah Şimşek, Hakkı Gözlüklü, Mehmet Göçmez olarak açıklandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.