Nazilli Devlet Hastanesi yeni doktorlarıyla güç kazandı

Nazilli Devlet Hastanesi yeni doktorlarıyla güç kazandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesi'ne Sağlık Bakanlığınca yapılan uzman hekim atamaları yapıldı. Uzman hekimlerin hasta kabulüne başlamaları hastane kadrosuna güç kazandırdı

Nazilli Devlet Hastanesi’ne 2 yeni uzman doktorun atanarak görevlerine başlamasının ardından, 4 yeni uzman hekim daha atanarak görevlerine başladı. 

whatsapp-image-2023-09-20-at-23-40-14.jpeg

Nazilli Devlet Hastanesi uzman hekim atamaları, sağlık hizmeti almakta olan tüm hastaları ve vatandaşları sevindirdi.

whatsapp-image-2023-09-21-at-12-50-58.jpeg

Nazilli Devlet Hastanesine atamaları yapılan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Eren ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Dedeli’nin hastanede göreve başlayarak hastalarını kabul etmeye başlamasının ardından, hastaneye atanan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Necmettin Salar, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Soydar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Saruhan Özkan ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hilal Taşcı’da hastanede polikliniklerinde hastalarını kabul etmeye başlamaları hastane sağlık hizmetine güç kazandırdı.   

whatsapp-image-2023-09-21-at-12-50-57-1.jpeg

Hastane başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya ve Hastane yöneticileri hastaneye atanarak görevlerine başlayan yeni uzman hekimleri polikliniklerinde ziyaret ederek başarılar diledi. 

whatsapp-image-2023-09-21-at-12-50-57.jpeg

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya, “Hastanemiz büyük bir nüfusa en iyi bin şekilde sağlık hizmeti vermeye çalışıyor. Hastanemize yeni atanan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr. Necmettin Salar’ın, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Soydar’ın, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Saruhan Özkan’ın, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hilal Taşcı’nın atanarak hastanemizde hasta kabulüne başlamaları bizleri sevindirdi. Biz NDH olarak bölgemizde yaşamakta olan tüm vatandaşlarımıza en iyi bir şekilde sağlık hizmeti vermeye çalışıyoruz. Göreve başlayan uzman hekimlerimize hastanemize hoş geldiniz diyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Nazilli Devlet Hastanemize hayırlı olsun ” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.