1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. Aydınspor’a Hırsız Şoku!
Aydınspor’a Hırsız Şoku!

Aydınspor’a Hırsız Şoku!

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Aydınspor Kulübü’ne ait depo, kimliği belirsiz kişilerce soyuldu. Siyah beyazlı ekibin antrenman ekipmanları, toplar ve maç formalarını çalındı.

A+A-

GÜNAY PABUŞÇU-Aydın’ın ve Türkiye’nin köklü kulüplerinden olan Aydınspor’un malzemelerinin bulunduğu deposu geçtiğimiz gün kimliği belirsiz kişilerce soyuldu. Depoda bulunan çok sayıda ekipman hırsızlar tarafından çalınırken geride kalan eşyalar da kullanılmaz hale geldi. İhbar üzerine polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Yaşanan olayın ardından Aydınspor Kulübü’nün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi:
 “Aydınsporumuzun deposu, kimliği belirsiz kişiler tarafından soyuldu. Adnan Menderes Stadyumu Yan Sahalar bölgesindeki depomuz, kimliği belirsiz kişiler tarafından arka bölmedeki alan sökülerek soyuldu. Yeni sezon öncesi depomuzdan antrenman ekipmanlarımız, antreman formalarımız, futbol toplarımız, maç formalarımız çalındı; geride bırakılan ekipmanlarımız ise kullanılamaz hale getirildi. Aydın’da, Aydın’ın kulübü Aydınspor’a karşı gösterilen bu düşmancıl tavırlara anlam veremiyoruz. Herkesin ‘efsane’ lakabını taktığı kulübümüze destek olunmadığı gibi köstek olunmaya başlandı. Yeni sezon öncesi yaptığımız açık çağrıya yanıt alamamış olup, mevcut ekipmanlarımızla da antremanlara başlayamayacağız. En azından bu mağduriyetimizi giderecek olan yetkilileri göreve davet ediyoruz”

img-20200915-wa0003.jpg

img-20200915-wa0002.jpg

img-20200915-wa0001.jpg

img-20200915-wa0000.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT