1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Doğalgaz Çalışmalarına Başlandı
Doğalgaz Çalışmalarına Başlandı

Doğalgaz Çalışmalarına Başlandı

Akçakoca’da doğalgaz çalışmalarına yeniden başlandı.Akçakoca’nın daha temiz bir çevreye ve havaya sahip olması için doğalgaz çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Yukarı Mahalle Meydan Sokakta başl...

A+A-

Akçakoca’da doğalgaz çalışmalarına yeniden başlandı.

Akçakoca’nın daha temiz bir çevreye ve havaya sahip olması için doğalgaz çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Yukarı Mahalle Meydan Sokakta başlayan doğalgaz çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor. Doğalgaz çalışmalarında planlı ve programlı şekilde ilerliyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici "Akçakoca’mızın tamamını doğalgaza kavuşturmak için çalışacağız. Amacımız ilçemizde özellikle kış aylarında yaşanan hava kirliliğini önlemek ve vatandaşlarımızın daha rahat bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktır. Bu açıdan çalışmaları çok önemsiyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızdan biraz sabır bekliyoruz. Çünkü her nimetin bir külfeti vardır. Yollarımız, kaldırımlarımız bozuluyor. Kısa sürede bu çalışmalar bitecek ve doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollar kilit parke olacaktır" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT