1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Down Sendromlu Atlet Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti
Down Sendromlu Atlet Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti

Down Sendromlu Atlet Karaosmanoğlu’nu Ziyaret Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, atletizm milli takımı oyuncusu Down Sendromlu Anıl Demir’i ağırladı.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Güney Afrika‘d...

A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, atletizm milli takımı oyuncusu Down Sendromlu Anıl Demir’i ağırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Güney Afrika‘da yapılacak Atletizm Şampiyonası’nda Milli Takımda görev yapacak Down Sendromlu Anıl Demir’i misafir etti. Ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Sendromlu ve engelli çocuklarımızın özel insanlardır. Bu gençlerimizin üzerine titremeliyiz. Onları toplumun içinde sosyalleştirerek, hayatın içinde tutarak önlerini açmalıyız. Özel çocuklarımız hayatımızın bir parçasıdır. Anıl’ın dünya ikinciliğini, sportif başarısını ve azmini takdir ediyoruz. Sizlerin başarısı bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Sen ve senin gibi yüzlerce çocuğumuzun artık toplumun içinde yer alması ve adından söz ettirebilmeleri, başarılı bireyler olarak karşımıza çıkması bir başkan olarak beni hep gururlandırır. Anıl’a Güney Afrika’daki şampiyonada başarılar diliyorum. Senin gibi başarılı bir sporcuyu Kocaelimiz’i ve ülkemizi temsil etme seviyesine getiren eğitmenlerine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT