Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri ortaya çıktı: Dünya sonsuza kadar değişecek

Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri ortaya çıktı: Dünya sonsuza kadar değişecek

Dünyada kör kahin olarak bilinen Baba Vanga'nın 2024 yılı kehanetleri ortaya çıktı. Balkanların Nostradamus'unun korkutan kehanetleri arasında Putin'e suikast girişimi, ekonomik kriz ve kanser gibi ölümcül hastalıkların olduğu akılalmaz kehanetler bulunuyor. İşte, Baba Vanga'nın 2024 yılı kehanetleri…

Halk arasında Kör Kahin olarak da bilinen Vangelia Pandeva Gushterova, 1911 yılında Makedonya'da doğdu. 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Gushterova'nın kehanet yeteneklerine sahip olduğu iddia edildi. 1996 yılında hayatını kaybeden ünlü kahinin 11 Eylül saldırıları, IŞİD'in kurulması, Brexit süreci, koronavirüs gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor. Günümüzde dünyanın en ünlü kahinleri arasında yer alan Balkanların Nostradamus'unun kehanetleri tüyler ürpertiyor. Yeni yıl yaklaşırken 2024 yılına ait Baba Vanga kehanetleri de gündeme oturdu. İşte, Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri…

Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri: Hangi devlet başkanı suikasta uğrayacak?

 

BABA VANGA KİMDİR?

Gerçek adı Vangelia Pandeva Dimitrova olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.

Henüz erken yaşta yıldırım çarpması sonucu gözlerini kaybeden Baba Vanga, Orta Çağ'ın ünlü kâhini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu.

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı.

Asıl adı Vangelia Pandeva Gushterova olan Baba Wanga, 1911 yılında Makedonya'da doğdu. 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Gushterova'nın kehanet yeteneklerine sahip olduğu iddia edildi. 1996 yılında hayatını kaybeden ve halk arasında Kör Kahin olarak da bilinen Baba Wanga, 11 Eylül saldırıları, IŞİD'in ortaya çıkışı, Brexit süreci, koronavirüs gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü öne sürülüyor. Balkanların Nostradamus'u Baba Wanga'nın 2024 yılı kehanetleri Alman basını tarafından yazıldı. İşte onlardan bazıları:

1996'da 85 yaşında hayatını kaybeden Baba Vanga, Balkanların 'Nostradamus'u olarak biliniyor. İngiliz The Sun'ın haberine göre Baba Vanga'nın kehanetlerinin yüzde 85 oranıyla doğru çıktığı belirtiliyor.

Koronavirüs salgını, Putin'in devlet başkanı olması, 11 Eylül ikiz kuleler saldırısı gibi pek çok güncel olayı da bilen Kör Kahin'in 2024 yılı için de kehanetleri bulunuyor.

PUTİN'E SUİKAST GİRİŞİMİ: Baba Wanga, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kendi vatandaşı tarafından suikasta kurban gideceğini öngördü. Bu kehanet, Putin'in güvenliğini tehlikeye atabilecek bir senaryo olarak görülüyor.

PUTİN'E SUİKAST GİRİŞİMİ

Yeniasır'ın konuk yazarı Bülent Erandaç Baba Vanga'nın 2024 kehanetlerini sıraladı. Baba Vanga, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kendi ülkesinden biri tarafından öldürülmeye çalışılacağını öngördü. Bu kehanet, Putin'in güvenliğini tehlikeye atabilecek bir senaryo olarak görülüyor.

Baba Vanga, Avrupa'da aşırılık yanlısı terör saldırılarının artacağını ileri sürdü.

Baba Wanga'nın kehanetlerine göre ABD'nin eski başkanı Donald Trump, 2024 yılında tekrar başkan olacak. Ancak Trump gizemli bir hastalığa yakalanacak. Bu hastalığın ne olduğu veya nasıl tedavi edileceği bilinmiyor.

TRUMP'IN GİZEMLİ HASTALIĞI

ABD'nin eski başkanı Donald Trump, Baba Vanga'nın kehanetlerine göre 2024 yılında gizemli bir hastalığa yakalanacak. Bu hastalığın ne olduğu veya nasıl tedavi edileceği bilinmiyor. Baba Vanga, Donald Trump'ın hastalığının zihinsel sağlığını da etkileyeceğini iddia etti.

Baba Wanga, 2024 yılında küresel ekonomiyi sarsacak büyük bir kriz olacağı tahmininde bulunuyor.

KÜRESEL EKONOMİK KRİZ

Baba Vanga, 2024 yılında küresel ekonomiyi sarsacak büyük bir kriz olacağını tahmin etti. Bu krizin, borç seviyeleri, jeopolitik gerilimler ve ekonomik gücün Batı'dan Doğu'ya kayması gibi faktörlerden kaynaklanacağını söyledi. Bu kriz, dünya çapında işsizlik, yoksulluk ve sosyal huzursuzluk yaratabilir.

Baba Wanga’nın geleceğe dair tüm kehanetleri kasvetli değil. O Alzheimer için yeni tedaviler ve muhtemelen kanser tedavisi de dahil olmak üzere büyük tıbbi gelişmeler olacağını öngörüyor.

KANSERİN TEDAVİSİ

Baba Vanga'nın 2024 yılı için olumlu bir kehaneti de kanserin tedavisinin bulunması oldu. Baba Vanga, kanserin kök hücre tedavisi ile iyileştirilebileceğini belirtti. Bu tedavi, kanserli hücreleri yok etmek ve sağlıklı hücreleri yeniden oluşturmak için kök hücreleri kullanacak. Prof. Dr. Uğur Şahin, kanser aşısının 2030'a kadar izin alacağını açıkladı.

KUANTUM BİLGİSAYARLAR

Baba Vanga, 2024 yılında kuantum bilgisayarların geliştirilmesinde önemli ilerlemeler yaşanacağını öngördü. Kuantum bilgisayarlar, normal bilgisayarlardan çok daha hızlı ve güçlü olacak. Kuantum bilgisayarlar, finans, sağlık, siber güvenlik gibi sektörlerde devrim yaratabilecek.

NORMAL DOĞUMLAR BİTİYOR

Baba Vanga, 2024 yılında normal doğumların son bulmaya başlayacağını söyledi. Bunun yerine, laboratuvar ortamında doğumlar yapılacak. Bu doğumlar, genetik mühendisliği ile bebeğin özelliklerinin belirlenebileceği anlamına geliyor. Baba Vanga, bu gelişmenin doğum oranında ciddi bir azalmaya neden olacağını da belirtti.

GÜNEŞ FIRTINASI

Baba Vanga, 2024 yılında Dünyaya büyük bir güneş fırtınası çarpacağını söyledi. Bu fırtına, Dünyanın manyetik alanını etkileyerek elektrik kesintilerine, iletişim sorunlarına ve uydu hasarlarına neden olabilir. Baba Vanga, güneş fırtınasının gökyüzünü beş yıl boyunca aydınlatacağını da iddia etti.

Asıl adı Vangelia Pandeva Gushterova olan Baba Wanga, 1911 yılında Makedonya'da doğdu. 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Gushterova'nın kehanet yeteneklerine sahip olduğu iddia edildi. 1996 yılında hayatını kaybeden ve halk arasında Kör Kahin olarak da bilinen Baba Wanga, 11 Eylül saldırıları, IŞİD'in ortaya çıkışı, Brexit süreci, koronavirüs gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü öne sürülüyor. Balkanların Nostradamus'u Baba Wanga'nın 2024 yılı kehanetleri Alman basını tarafından yazıldı. İşte onlardan bazıları:

DÜNYANIN YÖRÜNGESİ DEĞİŞİYOR

Baba Vanga, 2024 yılında dünyanın yörüngesinin değişeceğini söyledi. Bu değişimin nedeni veya sonucu bilinmiyor. Ancak, dünyanın yörüngesindeki en ufak bir değişiklik bile iklim, mevsim, gelgit ve yerçekimi gibi faktörleri etkileyebilir. Bu değişim, doğal afetlere ve yaşam koşullarına zarar verebilir.

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Baba Vanga, 2024 yılında 'yağ çağı'nın sona ereceğini söyledi. Bu ifadeyle, petrolün yerini yenilenebilir enerji kaynaklarının alacağını ima etti. Baba Vanga, yenilenebilir enerjinin çevre dostu, ucuz ve sürdürülebilir olacağını belirtti.

BÜYÜK DENİZ SAVAŞI

Denizler karışacak. 2030'a kadar büyük bir deniz savaşı olabilir.

Baba geçmiş yıllara ait kehanetleriinde, bildiğimiz haliyle Avrupa'nın 2016 yılı sonunda 'varoluşunun biteceğini' söylemişti.

Diğer bir öngörü ise Avrupa'da aşırılık yanlısı terör saldırılarının artacağı yönünde.

Baba Vanga'ya göre kıta 'hemen hemen boş' kalacak, hatta 'neredeyse hiçbir bir yaşam formunun bulunmadığı çorak bir araziye' dönüşecek.

Öte yandan ölümünden önce Bulgar kahin, büyük bir Müslüman savaşı olacağını söylemiş, bu kehanet terör örgütü DEAŞ'ın doğuşuyla ilişkilendirilmişti.

Hatta Baba Vanga Suriye'de büyük Müslüman savaşı olacağını da öngörmüştü.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum