1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gaziantep’te Kaçak Deterjan Ele Geçirildi
Gaziantep’te Kaçak Deterjan Ele Geçirildi

Gaziantep’te Kaçak Deterjan Ele Geçirildi

Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin bir depoya düzenlediği baskında, 17 adet 20 kiloluk ve 177 adet 5 kiloluk sahte deterjan ele geçirildi.Onatkutlar Mahallesi’nde bulunan...

A+A-

Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin bir depoya düzenlediği baskında, 17 adet 20 kiloluk ve 177 adet 5 kiloluk sahte deterjan ele geçirildi.

Onatkutlar Mahallesi’nde bulunan bir depoda sahte deterjan üretildiği bilgisine ulaşan Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri operasyon düzenledi. F.E. isimli şahsa ait depoya giren ekipler inceleme başlattı. Yapılan incelemeler sonucu, ünlü markaların ismi kullanılarak paketlenmiş 17 adet 20 kiloluk ve 177 adet 5 kiloluk kaçak deterjan ele geçirdi. Ekiplerin zamanında müdahalesiyle, sahte deterjanların dağıtımı da engellenmiş oldu. El konulan sahte deterjanlardan numuneler alınarak incelenmek üzere laboratuvara gönderilirken, kaçak deterjanlar ise araçlara konuldu. Öte yandan, iş yerine cezai işlem uygulanarak kapatıldı. Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerin aralıksız şekilde devam edeceğini belirtti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT