1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. İller Bankası’ndan Başkan Ünlü’ye Ziyaret
İller Bankası’ndan Başkan Ünlü’ye Ziyaret

İller Bankası’ndan Başkan Ünlü’ye Ziyaret

İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu, Çorum’un Bayat Belediyesi’ni ziyaret etti.Maliye Yüksek Eğitim Merkezi Başkanı (MAYEM) Başkanı Adem Kabadayı ve beraberindeki heyet ile Bayat Belediy...

A+A-

İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu, Çorum’un Bayat Belediyesi’ni ziyaret etti.

Maliye Yüksek Eğitim Merkezi Başkanı (MAYEM) Başkanı Adem Kabadayı ve beraberindeki heyet ile Bayat Belediyesi’ni ziyaret eden Dedeoğlu, belediye çalışmaları hakkında Başkan Ekrem ünlü’den bilgi aldı. Bayat Belediyesi ile birlikte yakın bir çalışma içerisinde olduklarını dile getiren Dedeoğlu, Başkan Ünlü’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İller Bankası şüphesiz ki belediyeler için büyük önem sahip bir kurumdur. Ben bu noktada bizlere desteklerini hiç esirgemeyen baştan Genel müdürümüz Dedeoğlu’na ve MAYEM Başkanı Adem Kabadayı ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Ünlü, ziyaret sonunda İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu’na ilçedeki tarihi ve kültürel değerlerlerin yer aldığı rölyefi hediye etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT