1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. İzmir Üniversitesi Tıp 3. Öğrenci Günleri
İzmir Üniversitesi Tıp 3. Öğrenci Günleri

İzmir Üniversitesi Tıp 3. Öğrenci Günleri

Bilimsel Araştırma Uygulama dersi kapsamında düzenlenen “İZÜ Tıp 3. Öğrenci Günleri”, İzmir Üniversitesi Hastanesi’nde öğrenci ve akademisyenleri bir araya getirdi.İzmir Üniversitesi Tıp 3. Öğrenci Gü...

A+A-

Bilimsel Araştırma Uygulama dersi kapsamında düzenlenen “İZÜ Tıp 3. Öğrenci Günleri”, İzmir Üniversitesi Hastanesi’nde öğrenci ve akademisyenleri bir araya getirdi.

İzmir Üniversitesi Tıp 3. Öğrenci Günleri etkinliği, İzmir Üniversitesi Hastanesi’nde öğrenci ve akademisyenleri bir araya getirdi. Öğrencilerin Tıp Fakültesi eğitiminin ilk üç döneminde edindikleri bilgileri en iyi şekilde aktarabilmeleri amacı ile öğrenmeyi öğrendikleri ve analitik düşünce temelini edindikleri Bilimsel Araştırma Uygulama (BAU) dersi kapsamında düzenlenen etkinlikte öğrenciler hazırladıkları projelerini sundu. Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilen projeler arasından danışmanlığını Doç. Dr. Tolga Özdemirkıran’ın yaptığı “Multipl Skleroz ve Vitamin D Düzeyi, Sigara ve Obezite İlişkisi” başlıklı çalışmayla Bedi Özkan Aydoğdu, Alper Akın Özgüven ve Gizem Kösem birinciliğe layık bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT