1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kadıköy Mahallesi’nde Yaz Hazırlıkları Sürüyor
Kadıköy Mahallesi’nde Yaz Hazırlıkları Sürüyor

Kadıköy Mahallesi’nde Yaz Hazırlıkları Sürüyor

Edremit Belediyesi tarafından Kadıköy Mahallesi’nde bakım, onarım, düzenleme çalışmalarına başlandı. Kadıköy Mahallesi’nde yaşanan aksaklıklar ortadan kaldırılırken belirlenen program dâhilinde yeni ç...

A+A-

Edremit Belediyesi tarafından Kadıköy Mahallesi’nde bakım, onarım, düzenleme çalışmalarına başlandı. Kadıköy Mahallesi’nde yaşanan aksaklıklar ortadan kaldırılırken belirlenen program dâhilinde yeni çalışmalarda uygulamaya konuluyor.

Edremit Belediyesi tarafından ilkbahar döneminde ilçenin değişik mahallelerinde planlanan çalışmalar birer birer hayata geçiriliyor. Kadıköy Mahallesi’nde de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından öncelikle belirlenen aksaklıklar ve ortaya çıkan olumsuzluklar gideriliyor. Yol düzenlemeleri, bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra belirlenen program dahilinde Kadıköy Mahallesi için planlanan yeni uygulamalarda hayata geçiriliyor. Ayrıca toplu taşıma araçlarının yolcu indirme bindirme yapabilmeleri için yeni durak konularak cep düzenlemesi yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilkbahar mevsimi ile birlikte ilçenin farklı noktalarında çalışmaların hızlı bir şekilde başladığını ve yoğun bir tempoyla devam ettiğini belirterek, “Edremit’in 16 ayrı noktasında ekiplerimiz çalışıyor. Kadıköy Mahallemizde de Fen işleri, Park ve Bahçeler, Temizlik işleri başta olmak üzere ekiplerimizle daha düzenli, yurttaşlarımızın hayatına kolaylıklar sağlayacak çalışmaları hayata geçirebilmek için çalışıyoruz. Mevcut devam eden çalışmaların yanı sıra belirlediğimiz program dahilinde ihale aşaması sona eren yeni projeleri de kısa süre içerisinde uygulamaya başlayacağız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT