1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne Büyükşehir’den Bilgisayar
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne Büyükşehir’den Bilgisayar

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne Büyükşehir’den Bilgisayar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 12 adet bilgisayar Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi.Kocaeli Valiliği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamın...

A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 12 adet bilgisayar Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Kocaeli Valiliği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında Bulut Veri Tabanı Sistemi’ne veri girişinin sağlanması için 12 adet bilgisayar, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüklerine teslim edildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Planlama ve Etüt Proje Şube Müdürlüğü ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen “Güvenli Yol Projesi” kapsamında 2013 ve 2014 yılı ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının veri girişi yapıldı. Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının veri girişlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü ileKocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkilileri arasında yapılan toplantıda, Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen Bulut Veri Tabanı Sistemi’nde veri girişi ile ilgili yöntemler İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerine anlatıldı. Sistemin geliştirilmesine yönelik karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT