1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Koyulhisar’da Temizlik Çalışmaları Sürüyor
Koyulhisar’da Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Koyulhisar’da Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Koyulhisar ilçe merkezinde ve mezarlıklarda temizlik çalışmaları devam ediyor.Koyulhisar ilçesinde etkili olan Nisan yağmurlarının ardından mezarlıklarda ve yol kenarlarında büyüyen otlar belediye per...

A+A-

Koyulhisar ilçe merkezinde ve mezarlıklarda temizlik çalışmaları devam ediyor.

Koyulhisar ilçesinde etkili olan Nisan yağmurlarının ardından mezarlıklarda ve yol kenarlarında büyüyen otlar belediye personeli tarafından temizleniyor. Aşağıkale Mahallesi mezarlığındaki çalışmaları yerinde inceleyen Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli temizlik personeli ile birlikte çalışmalara katıldı.

Gençlik yıllarında tırpanla ot biçtiklerini ifade eden Başkan Epsileli, “Koyulhisar Belediyesi olarak belediyemizin araç filosunu yeni aldığımız araçlara kuvvetlendirdik, Okul yolundaki ve mahallelerimizde ki bakım onarım çalışmalarımız devam etmekte bunların yanı sıra daha temiz bir Koyulhisar için personelimizle birlikte mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yıl çok fazla ot var, vatandaşlarımız da kuruyan otların yangın ihtimaline karşı dikkatli olmalı inşallah en kısa zaman da yol kenarlarının ve mezarlıklarımızın temizliğini tamamlayacağız.”dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT