1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Mavi Kartaneleri Projesi Kapanış Ve Ödül Töreni
Mavi Kartaneleri Projesi Kapanış Ve Ödül Töreni

Mavi Kartaneleri Projesi Kapanış Ve Ödül Töreni

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan Mavi Kartaneleri Projesi ikinci etap faaliyetleri satranç kursu, buz pateni eğitimi, kitap okuma, masa tenisi ve izci...

A+A-

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan Mavi Kartaneleri Projesi ikinci etap faaliyetleri satranç kursu, buz pateni eğitimi, kitap okuma, masa tenisi ve izcilik temel eğitim kursu gibi etkinliklerle sürdü.

18 okuldan öğrencilerle devam eden proje kapsamında çocuklar bu etkinliklere katılım sonucunda topladıkları puanlarla dizüstü bilgisayar, bisiklet, tablet PC, mp3 çalar, spor ayakkabı, futbol, voleybol ve basketbol topları gibi çeşitli hediyeleri kazanma şansı yakaladı. Bahse konu projenin 2. Etap faaliyetleri tamamlanmış olup, paydaş kurumların, projeye katılan okullar, söz konusu etkinliklerde yapılan turnuvalar ile dereceye giren öğrenci ve ailelerinin iştirakleri ile 50. Yıl Ortaokulunda “Hüzün Durağı” adlı Şiir Dinletisi, resim sergisi ve “Mavi Kartaneleri Projesi Ödül ve Kapanış Töreni” ilimiz protokol üyelerinin katılımı ile düzenlenerek dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT