1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Öğrenciler Şenlikte Buluştu
Öğrenciler Şenlikte Buluştu

Öğrenciler Şenlikte Buluştu

Bartın’da ilkokul öğrencilerine yönelik spor şenliği düzenlendi.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bartın’daki ilkokul öğrencilerine yönelik İlkokul Fiziksel Etkinlikler ve Geleneksel...

A+A-

Bartın’da ilkokul öğrencilerine yönelik spor şenliği düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bartın’daki ilkokul öğrencilerine yönelik İlkokul Fiziksel Etkinlikler ve Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği düzenlendi. Ömertepesi Kapalı Spor Salonunda yapılan şenliğiğe toplamda 120 öğrenci katıldı. Şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Şenlikte, halat çekme, masa tenisi, bowling , parkur ve denge oyunları yapıldı.

Etkinliğin ardından değerlendirmede bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, “Çocuklarımıza sporu sevdirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda düzenlenen İlkokul Fiziksel Etkinlikler ve Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğimizde de küçük öğrencilerimi eğlenme ve sportif faaliyetleri yakından tanıma fırsatı buldular. Öğrencilerimiz bir yandan eğlenip, bir yandan da öğrenmenin heyecanını yaşadı. Bu tür etkinliklerimizi devam ettireceğiz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT