1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Sınır Kapılarında, ’Sıfır Kuyruk, Sıfır Kaçakçılık’ Parolası
Sınır Kapılarında, ’Sıfır Kuyruk, Sıfır Kaçakçılık’ Parolası

Sınır Kapılarında, ’Sıfır Kuyruk, Sıfır Kaçakçılık’ Parolası

Bulgaristan Svelingrad Bölge Müdürlüğü’ne yeni atanan Gümrük Bölge Müdürü Yulian Evtimov Mirkov, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın’ı ziyaret etti. Kapıkule Sınır Kapısı’nda gerçekleş...

A+A-

Bulgaristan Svelingrad Bölge Müdürlüğü’ne yeni atanan Gümrük Bölge Müdürü Yulian Evtimov Mirkov, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın’ı ziyaret etti. Kapıkule Sınır Kapısı’nda gerçekleştirilen görüşmede, ’Sıfır kuyruk, sıfır kaçakçılık’ konusu masaya yatırıldı.

Görevine yeni atanan Svelingrad Gümrük Bölge Müdürü Yulian Evtimov Mirkov, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

’Sıfır kuyruk, sıfır kaçakçılık’ çalışmaları üzerine temennilerde bulunulan ziyarette, Türk-Bulgar gümrükleri arasındaki işlemlerin daha hızlı, kolay ve güvenli yürütülmesi, kaçakçılıkla mücadele ve bilgi paylaşımında daha sıkı işbirliği ve gurbetçi sezonunda yapılacak ortak çalışmalar da gündeme geldi. Yalçın, mevkidaşı Mirkov’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Svelingrad Gümrük Bölge Müdür Yardımcısı Georgi Kostadinov ve Kapitan Andreevo Gümrük Müdürü Nikolay Karaivanov da yer aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT