1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Şoförlere “Trafik İçinde Çoçuk” Konulu Eğitim Verildi
Şoförlere “Trafik İçinde Çoçuk” Konulu Eğitim Verildi

Şoförlere “Trafik İçinde Çoçuk” Konulu Eğitim Verildi

Niğde Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube müdürlüğü ekipleri Niğde’de bulunan servis şoförlerine eğitim verdi.Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda verilen eğitimde Okul Servis...

A+A-

Niğde Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube müdürlüğü ekipleri Niğde’de bulunan servis şoförlerine eğitim verdi.

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda verilen eğitimde Okul Servis Sürücülere yönelik “Trafik İçinde Çocuk, İnsan Faktörü ve Trafik Psikolojisi, Okul Servis Aracı Şoförlüğü Mesleği, Çocuk Adalet Sistemi, Okul Servisi hakkında bilinmesi gerekenler, İlk yardım amaçları ve Trafikte hak ihlalleri sonucu birey toplum ve çevreye verilen zararlarla ilgili eğitim verildi.

200 servis şoförünün katıldığı eğitimi, İl Milli Eğitim Özel Eğitim Bürosu Şube Müdürü Ergin Küçüktürk, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Büro Amirliğinden Başpolis Memuru Akif Çimencan ve Atatürk Meslek Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Terzi tarafından verildi.

Mayıs ayında ve Haziran ayında düzenlenen eğitime toplam 189 servis şoförü katılarak eğitim sonunda sertifika verildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT