1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Tatlı Açılış
Tatlı Açılış

Tatlı Açılış

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yeni bir iş yeri daha hizmete girdi. Mehteran takımının yaptığı gösterinin ardından Pürtat Anteplioğlu Tatlı ve Baklavacısı açıldı.Erdölen Sokak üzerindeki iş yeri açıl...

A+A-

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yeni bir iş yeri daha hizmete girdi. Mehteran takımının yaptığı gösterinin ardından Pürtat Anteplioğlu Tatlı ve Baklavacısı açıldı.

Erdölen Sokak üzerindeki iş yeri açılışına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Açılış öncesi müftü Tuna, dua okurken, iş yeri, açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından hizmete girdi.

8’nci şubelerini Çerkezköy’de açtıklarını belirten Pürtat Anteplioğlu Tatlı ve Baklavacısı işletmecileri Haşim Fıstıkcıoğlu ve Mustafa Bozoğlu, "İstanbul Kurtuluş, Osmanbey, Büyükçekmece, Şirinevler, Arnavutköy, Şişli, Beykoz’dan sonra 8’nci şubemizi Çerkezköy’de açmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Çerkezköy’deki şubemizde 35 çeşit baklava, 8 çeşit kazandibi, 8 çeşit kadayıf, 20 çeşit yöresel kurabiye olmak üzere daha bir çok baklava ve tatlı çeşidi satışta olacak" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT