1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Tuğba Kılıç, Sırbistan Yolcusu
Tuğba Kılıç, Sırbistan Yolcusu

Tuğba Kılıç, Sırbistan Yolcusu

Antalya’nın Korkuteli ilçesinin gururu olan milli güreşçi Tuğba Kılıç, İzmir’de düzenlenen Zafer Turnuvası’nda, 65 kiloda birinci olarak, 2 Temmuz’da Sırbistan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’...

A+A-

Antalya’nın Korkuteli ilçesinin gururu olan milli güreşçi Tuğba Kılıç, İzmir’de düzenlenen Zafer Turnuvası’nda, 65 kiloda birinci olarak, 2 Temmuz’da Sırbistan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.

Türkiye ve farklı ülkelerde düzenlenen turnuvalarda Korkuteli ilçesini başarılı şekilde temsil eden milli güreşçi Tuğba Kılıç, geçtiğimiz günlerde İzmir’de düzenlenen Zafer Turnuvası’nda 65 kiloda birinci oldu. 2 Temmuz’da Sırbistan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na gitmeye hak kazanan Kılıç, çalışmalarını Korkuteli Güreş Eğitim Merkezi’nde sürdürüyor.

Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş İhtisas Spor Kulübü sporcusu Tuğba Kılıç, Sırbistan’da düzenlenecek olan şampiyonada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğini belirterek, "Hedefim Gençlik Olimpiyatları’nda altın madalya kazanmak. Güreşteki başarıma olimpiyat şampiyonluğu eklemek istiyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT