Mezun Olan Paramediklere “Mesleğe Hoşgeldin” Belgesi

Mezun Olan Paramediklere “Mesleğe Hoşgeldin” Belgesi

Paramedik Derneği (Par-Der) Eskişehir İl Başkanlığı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan paramediklere, meslek hayatlarında motive etmek amacı...

Paramedik Derneği (Par-Der) Eskişehir İl Başkanlığı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan paramediklere, meslek hayatlarında motive etmek amacıyla “Mesleğe Hoşgeldin” belgesi verdi.

Osmangazi Üniversitesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen mezuniyet töreni sonunda Par-Der Eskişehir İl Başkanı Kadir Çekiç, geleceğin paramediklerini tebrik ederek, “Mesleğe Hoşgeldin” belgelerini takdim etti. Belge takdiminin ardından açıklamalarda bulunan Çekiç, her türlü koşulda meslektaşlarının yardımına koşmaya hazır, donanımlı ve tecrübeli bir meslek derneği olduklarını kaydetti.

“Paramedik mesleği ülkemizde halen genç bir meslek grubu ve insan hayatıyla direkt ilgili olan paramediklere çok büyük sorumluluklar yüklendiğinin bilincindeyiz” diyen Çekiç, şöyle konuştu:

“Son yıllarda 112 Acil’in gözbebeği olan ve ulvi bir görev yaparak tüm ambulanslarda çalışacak mezun paramedikler, gerek derneğimizin gerekse Bakanlığımızın mezuniyet sonrası eğitimleri ile daha tecrübeli hale gelmekteler. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Bölümü, ülkemizde paramediklere iyi eğitim veren üniversiteler arasında yer almaktadır. Par-Der Eskişehir İl Başkanlığı olarak da gelecekteki meslektaşlarımıza eğitim veren İlk ve Acil Yardım Bölümü’ne her türlü desteği vermekteyiz. Mezunların meslek hayatlarında yalnız olmadıklarını göstermek için mezuniyetlerinde onlarla beraber bu heyecanı yaşıyoruz ve “Mesleğe Hoşgeldin” belgelerini takdim ediyoruz. Ayrıca Par-Der olarak mesleğin her mensubunun yanındayız, her türlü koşulda meslektaşlarımızın yardımına koşmaya hazır donanımlı ve tecrübeli bir meslek derneğiyiz.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.