Niğde’de Ayhan Şahenk Vakfı 4 Bin Ramazan Kolisi Dağıttı

Niğde’de Ayhan Şahenk Vakfı 4 Bin Ramazan Kolisi Dağıttı

Ayhan Şahenk Vakfı, kurucusu merhum Ayhan Şahenk’in Niğde’de başlattığı ve her yıl aksatmadan sürdürdüğü geleneksel Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardım Paketi’ni bu yılki Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailele...

Ayhan Şahenk Vakfı, kurucusu merhum Ayhan Şahenk’in Niğde’de başlattığı ve her yıl aksatmadan sürdürdüğü geleneksel Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardım Paketi’ni bu yılki Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Niğde Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla dağıtılan ramazan kolileri ihtiyaç sahiplerine verildi.

Niğde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abuzer Ceylan yaptığı açıklamada Ceylan, şu şekilde konuştu; “ Niğde Merkez Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı olarak bu seneki ramazan yardımlarımıza bu günden itibaren başlamış bulunuyoruz. Öncelikle Ayhan Şahenk Vakfının göndermiş olduğu merkezimize bin kolilik gıda paketlerimizi dağıtıyoruz. Ayhenk Şahenk vakfı diğer ilçelerimize de 4 yüz tane koli göndermiştir. Bizde bin koli dağıtacağız. Bu dağıtımlarda önceliğimiz vakıf kriterlerine uyan vakfımızdan yardım alan vatandaşlarımız önceliklidir. Vakfımız olarak da kendimiz de Niğde vakfı olarak nakdi yardımlarımız yine gıda yardımlarımız ve kıyafet yardımlarımız ramazan boyunca hızlı bir şekilde dağıtılmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.