Selahattin Sarıoğlu, Güven Tazeledi

Selahattin Sarıoğlu, Güven Tazeledi

Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nın (TÜRAVAK) 16. Olağan Genel Kurulu, Türkiye Barolar Birliği’nde yapıldı. Yapılan toplantıda Başkan Yardımcılığına yeniden Malatya Barosu’nun...

Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nın (TÜRAVAK) 16. Olağan Genel Kurulu, Türkiye Barolar Birliği’nde yapıldı. Yapılan toplantıda Başkan Yardımcılığına yeniden Malatya Barosu’nun da önceki Başkanı Avukat Selahattin Sarıoğlu seçildi.

16. Olağan Genel Kurulu’nda 7 kişilik Yönetim Kurulu Üyeliğinde yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısında Başkan Yardımcılığına yeniden seçilen TÜRAVAK Başkan Yardımcısı ve Malatya Barosu önceki Başkanı Avukat Selahattin Sarıoğlu, “1997 yılında kurulan ve Mütevelli Heyet Başkanlığını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Avukat Metin Feyzioğlu’nun yaptığı TÜRAVAK, Türkiye Barolarına kayıtlı 84 bin avukatın mesleki, sosyal, kültürel, ekonomik ve sağlık ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar yapmak, projeler üretmek, sosyal yardım ve dayanışmalarına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Vakfın organları Mütevelli Heyet, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu’dur. Vakfın merkezi Ankara’dır. Bu görevimde Malatya Baromuzu ve tüm meslektaşlarımı en iyi biçimde temsil etmeye çalışacağımı en derin saygılarımla sunarım” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.