1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Vergi Müfettişleri Sevgi Evlerinden Gelen Misafirlerini Ağırladı
Vergi Müfettişleri Sevgi Evlerinden Gelen Misafirlerini Ağırladı

Vergi Müfettişleri Sevgi Evlerinden Gelen Misafirlerini Ağırladı

Maliye Bakanlığı bünyesinde teftiş, soruşturma ve vergi incelemesi görevlerini yapmakta olan vergi müfettişlerinden oluşan Vergi Müfettişleri Derneği’nin Adana Şubesi; sosyal sorumluluk projeleri kaps...

A+A-

Maliye Bakanlığı bünyesinde teftiş, soruşturma ve vergi incelemesi görevlerini yapmakta olan vergi müfettişlerinden oluşan Vergi Müfettişleri Derneği’nin Adana Şubesi; sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, akşam yemeğinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Sevgi Evlerinden gelen misafirlerini ağırladı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı organizasyona Adana Vali Yardımcılarından Kadir Okatan, Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Adana Grup Başkanı Adem Toksöz ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Kılıç katıldı.

Vergi Müfettişleri Derneği Adana Şube Başkanı Mustafa Sefa Mazlum, “Bizler, toplumsal hayatın birçok aşamasında sosyal sorumluluklarımız olduğuna inanıyoruz. Bu çerçevede geleceğimizin teminatı olan, birbirinden güzel kardeşlerimizle bir araya gelmek bizler için onur verici olmuştur. Bizlerle bu güzel akşamı paylaştıkları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT