AK Parti İl Başkanı Keskin, Öğrencileri Tebrik Etti

AK Parti İl Başkanı Keskin, Öğrencileri Tebrik Etti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle karne alan öğrencileri kutladı ve ekledi: “Dersleri kötü olan yavrularımıza ailelerimiz daha fazla destek olmalı.”AK Part...

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle karne alan öğrencileri kutladı ve ekledi: “Dersleri kötü olan yavrularımıza ailelerimiz daha fazla destek olmalı.”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının tamamlanmasının ardından öğrencilere ve velilere kutlama mesajı yayınladı. Keskin mesajında, “İnsanoğlunun, kendisine, ailesine, yaşadığı topluma ve bütün dünyaya faydalı bir yaşam sürdürebilmesi için en gerekli olan şeylerin başında ilim gelmektedir. İnsanoğlunun eğitimi, anne karnına düşmekle başlayıp, doğumuyla devam eden ve ölüme kadar sürecek olan bir süreçtir. Peygamberi ifadeyle ‘Beşikten mezara kadar ilim tahsil edin’ sözü bu hususu ne kadar da güzel özetlemektedir. Başarının sırrı çalışmak ve kendini ilme adamaktır. Bugün, karnelerini alan yavrularımız da bir yıl boyunca verdikleri emeklerin karşılığını aldılar. Bazı çocuklarımızın ders notları istedikleri gibi olmayabilir. Burada ailelere büyük sorumluluk ve görev düşüyor. Karne notları zayıf olan yavrularımıza daha fazla destek olmalı ve bir sonraki eğitim-öğretim yılında kendilerini derslerine adamalarını sağlamalılar. AK Parti hükümetleri olarak eğitime ve eğitim hizmetlerinin kalitesini artırarak yavrularımızın donanımlı, kendilerine güvenen bireyler olması için çalışıyoruz. Biliyoruz ki eğitimli yavrularımız, geleceğimizi tesis edecek ve ülkemizi ileriye taşıyacaktır. 2014-2015 eğitim-öğretim yılını tamamlayarak bugün karnelerini alan tüm öğrencilerimizin keyifli ve verimli bir yaz tatili geçirmelerini diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın Düzce’mizi ve ülkemizi daha ileriye taşıyacak hayırlı işlere imza atmaları için dua ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.